Hakkımızda

2018 yılında kurulan Pera Çelik Boru ve Endüstriyel Sistemler Ltd Şti., İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal İş Sanayi Sitesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Borusan Boru Ana Bayisi olarak hizmet hayatına başlayan Pera Çelik, Borusan Boru ürün grubu yanı sıra, dikişsiz çelik boru , spiral çelik boru , boru bağlantı elemanları ve diğer teknik malzemeler konusunda müşterilerine ürün , hizmet ve çözümler sunmaktadır.

Kurucu ortaklarımızdan Süleyman KALAYCI, 1977 Afyonkarahisar doğumlu olup, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra, Türkiye’deki büyük inşaat ve çelik firmalarında çalışmış olup, kariyerinin son 11 yılını Borusan Mannesmann Boru’da geçirmiştir. Borusan Mannesmann Boru çalışma hayatının son 4 yılını, Türkiye Satış Müdürü olarak tamamlamıştır.

Kurucu ortaklarımızdan Ersan KOYUN 1987 Denizli doğumlu olup, 2009 yılında Selçuk Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra, Türkiye’deki otomotiv ve makine imalat sektöründe kısa süreli tecrübelerinden sonra, kariyerinin son 8 yılını Borusan Boru’da geçirmiştir. Borusan Boru çalışma hayatının son 3 yılını, Yurtiçi Mekanik Tesisat Segment Yöneticisi olarak tamamlamıştır.