2018 yılında kurulan Pera Çelik Boru ve Endüstriyel Sistemler Ltd Şti., İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal İş Sanayi Sitesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Borusan Mannesmann Boru Ana Bayisi olarak hizmet hayatına başlayan Pera Çelik, Borusan Mannesmann Boru ürün grubu yanı sıra, dikişsiz çelik boru , spiral çelik boru , boru bağlantı elemanları ve diğer teknik malzemeler konusunda müşterilerine ürün , hizmet ve çözümler sunmaktadır.

Kurucu ortaklarımızdan Süleyman KALAYCI, 1977 Afyonkarahisar doğumlu olup, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra, Türkiye’deki büyük inşaat ve çelik firmalarında çalışmış olup, kariyerinin son 11 yılını Borusan Mannesmann Boru’da geçirmiştir. Borusan Mannesmann Boru çalışma hayatının son 4 yılını, Türkiye Satış Müdürü olarak tamamlamıştır.

Kurucu ortaklarımızdan Ersan KOYUN 1987 Denizli doğumlu olup, 2009 yılında Selçuk Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra, Türkiye’deki otomotiv ve makine imalat sektöründe kısa süreli tecrübelerinden sonra, kariyerinin son 8 yılını Borusan Mannesmann Boru’da geçirmiştir. Borusan Mannesmann Boru çalışma hayatının son 3 yılını, Yurtiçi Mekanik Tesisat Segment Yöneticisi olarak tamamlamıştır.

  • Adil, Dürüst ve İnançlara Saygılı
  • Alçakgönüllü, Hoşgörülü ve Yardımsever
  • Müşteri Odaklı ve Proaktif
  • Değişime Açık – Sorumluluk Sahibi
  • Doğruluk, yasal ve etik kurallara uyan

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, bireysel tecrübelerimizi şirket kültürümüzle birleştirerek , müşterilerimize değer yaratmak . Her zaman iş ortaklarımız için en yetkin, en güvenilir ve en iyi hizmet sunan tedarikçileri olmayı hedeflemek. Güvene dayalı iş ilişkileri kurmak , kazan kazan prensibiyle ticari faaliyetler yürütmek. Müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını tanımlayıp onlara en doğru çözümler sunmak.

Ülkemizin en yüksek değer yaratan çelik tedarikçileri arasında yerimizi almak. Bu doğrultuda durmadan değişen dünyada yenilikçi şirket kültürümüzü korumak.